hey lori- white eye printed case holder

Ürün Kodu : 5379
29.90 TL 25.00 Euro
   


  • Ürün Açıklaması
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları (0)
  • Teslimat İade

  hey lori- 

  Eye print case holder 

  Worldwide shipping- within 10-14 business days

  Ürün Fiyatı : 25.00 EUR

  Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
  100% müşteri memnuniyeti amaçlayan heylori , kendi tarafından kaynaklanan hataları hemen telafi eder. Ve ürünün yenisini yaparak alıcıya gönderir. İade edilecek ürünler için şu adımlar takip edilir. 1- Şikayet sahibinin iddiası sipariş detayları bölümünden dikkatlice incelenir. 2- Gerekirse şikayet sahibinden hatalı olduğu iddia ettiği yerin veya ürünün fotoğrafı istenir. 3- Üründe heylori 'den kaynaklanan herhangi bir hata var ise, hatalı ürün istenir ve hemen yenisi hazırlanarak bedelsiz olarak yollanır. Tarafımızdan yapılan bir hatada ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu bedelsiz olarak yapılır ve size tekrar gönderilir.

  6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, "Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler" iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

  İADE İÇİN TESLİMAT ADRESİ Cevizlik Mahallesi İstanbul Caddesi Hamurcu iş Merkez no:12/27 Bakırköy/İstanbul Yurtiçi Kargo yeşilköy şubesi Alıcı Adı:Ceren Acaroğlu ve Ortağı İade Şartları İade kargo ücreti müşteriye aittir. Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz.

  Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

  ÜCRETSİZ KARGO
  YENİ
  hey lori - yellow - eye print case holder
  25.00 Euro
  %16 İNDİRİM
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori - zebra eye - case holder
  29.90 TL25.00 Euro
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori - black eye - case holder
  25.00 Euro
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori- orange case holder
  25.00 Euro
  TÜKENDİ
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori- ying yang case holder
  25.00 Euro
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori - cool mama case holder
  25.00 Euro
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori - never complain case holder
  25.00 Euro
  THERE IS NO PRODUCT IN YOUR BASKET YET.