hey lori - black and white phone strap with bling details

Ürün Kodu : 5580
25.00 Euro


  • Ürün Açıklaması
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları (0)
  • Teslimat İade

Worldwide shipping- 10-14 business days

Ürün Fiyatı : 25.00 EUR

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
100% müşteri memnuniyeti amaçlayan heylori , kendi tarafından kaynaklanan hataları hemen telafi eder. Ve ürünün yenisini yaparak alıcıya gönderir. İade edilecek ürünler için şu adımlar takip edilir. 1- Şikayet sahibinin iddiası sipariş detayları bölümünden dikkatlice incelenir. 2- Gerekirse şikayet sahibinden hatalı olduğu iddia ettiği yerin veya ürünün fotoğrafı istenir. 3- Üründe heylori 'den kaynaklanan herhangi bir hata var ise, hatalı ürün istenir ve hemen yenisi hazırlanarak bedelsiz olarak yollanır. Tarafımızdan yapılan bir hatada ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu bedelsiz olarak yapılır ve size tekrar gönderilir.

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, "Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler" iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

İADE İÇİN TESLİMAT ADRESİ Cevizlik Mahallesi İstanbul Caddesi Hamurcu iş Merkez no:12/27 Bakırköy/İstanbul Yurtiçi Kargo yeşilköy şubesi Alıcı Adı:Ceren Acaroğlu ve Ortağı İade Şartları İade kargo ücreti müşteriye aittir. Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

ÜCRETSİZ KARGO
hey lori- glittery phone strap
30.00 Euro
ÜCRETSİZ KARGO
Hey lori- Lilac phone strap
25.00 Euro
ÜCRETSİZ KARGO
hey lori - gold plated phone strap
30.00 Euro
ÜCRETSİZ KARGO
hey lori - adjustable phone strap
30.00 Euro
ÜCRETSİZ KARGO
Hey lori- lilac beads phone strap
25.00 Euro
TÜKENDİ
ÜCRETSİZ KARGO
hey lori- smile- phone strap
25.00 Euro
TÜKENDİ
ÜCRETSİZ KARGO
hey lori- silicone black and white bead phone strap
25.00 Euro
THERE IS NO PRODUCT IN YOUR BASKET YET.