hey lori - Ying yang beads phone strap

Ürün Kodu : 5575
30.00 Euro
   


  • Ürün Açıklaması
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları (0)
  • Teslimat İade

  Worldwide shipping- 10-14 business days

  Ürün Fiyatı : 30.00 EUR

  Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
  100% müşteri memnuniyeti amaçlayan heylori , kendi tarafından kaynaklanan hataları hemen telafi eder. Ve ürünün yenisini yaparak alıcıya gönderir. İade edilecek ürünler için şu adımlar takip edilir. 1- Şikayet sahibinin iddiası sipariş detayları bölümünden dikkatlice incelenir. 2- Gerekirse şikayet sahibinden hatalı olduğu iddia ettiği yerin veya ürünün fotoğrafı istenir. 3- Üründe heylori 'den kaynaklanan herhangi bir hata var ise, hatalı ürün istenir ve hemen yenisi hazırlanarak bedelsiz olarak yollanır. Tarafımızdan yapılan bir hatada ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu bedelsiz olarak yapılır ve size tekrar gönderilir.

  6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, "Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler" iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

  İADE İÇİN TESLİMAT ADRESİ Cevizlik Mahallesi İstanbul Caddesi Hamurcu iş Merkez no:12/27 Bakırköy/İstanbul Yurtiçi Kargo yeşilköy şubesi Alıcı Adı:Ceren Acaroğlu ve Ortağı İade Şartları İade kargo ücreti müşteriye aittir. Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz.

  Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori- glittery phone strap
  30.00 Euro
  ÜCRETSİZ KARGO
  Hey lori- Lilac phone strap
  25.00 Euro
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori - gold plated phone strap
  30.00 Euro
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori - adjustable phone strap
  30.00 Euro
  ÜCRETSİZ KARGO
  Hey lori- lilac beads phone strap
  25.00 Euro
  TÜKENDİ
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori- smile- phone strap
  25.00 Euro
  TÜKENDİ
  ÜCRETSİZ KARGO
  hey lori- silicone black and white bead phone strap
  25.00 Euro
  THERE IS NO PRODUCT IN YOUR BASKET YET.